Reseliva Booking Engine

Manolya Otel Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Lapta - Girne

Northern Cyprus Manolya Hotel

MANOLYA RESORT OTEL Kuzey Kıbrısın Seçkin tatil beldesi tarihi Lapta kasabasında, Girne merkezine 11 km. uzaklıktadır. Lapta'nın eşsiz konumu size şehir gürültüsünden uzak stresiz bir tatil sunar. Kıbrıs ın simgesi yeşil Beşparmak dağlarının etekleri ile masmavi Akdenizin buluştuğu noktada denize sıfır tarihi ve turistik bir kasaba olan Lapta Denizle içiçe kurulmuş kıyı şeridi 12 ay boyunca yerli ve yabancı turistler tarafından büyük ilgi görmektedir. Otelimizin Lapta ile bütünleşen harika konumundan dolayı  tüm odaları ve genel kullanım alanları dağ ve deniz manzaralıdır.

Tipik Akdeniz ikliminin özelliklerini taşıyan adamızda yılın büyük bir bölümünde Akdenizin tertemiz berrak sularından veya otelimizin Akdenizi kucaklayan geniş yüzme havuzundan yararlanabilirsiniz. Restorantlarımızda gün boyunca kıbrısa özgü seçkin özel lezzetli yemeklerinden veya uluslararası mutfağın çeşitli lezetlerinden tadabilirsiniz. Teras bar ve Amerikan barda hoş bir sohbetle geniş içki kolleksiyonumuzdan dilediğinizi tadabilirsiniz

 

 

Manolya Otel - Girne Kapasite ve Fasilitiler

Manolya Hotel Room

Manolya Otel 45 Standart ve 16 Studio odası mevcuttur.

61 odalı otelimizin tum odaklarında sizin rahtatınız icin tasarlanan konforu bütünleyen uydu yayınlı TV, Klima, Kablosuz internet bağlantısı, minibar, direk telefon, Fon makinesi, 24 saat sıcak-soğuk su mevcuttur.Ayrıca daire tipi odalarımızda oturma odası ve mini mutfak bulunmaktadır.Otelimizin size sunduğu hizmetler arasında Kesintisiz enerji için otamatik Jeneartor, Asansör, Kuafor, Kiralık araba, taksi ve mini kütüphane tatiliniz boyunca sürekeli olarak hizmetinizde olacaktır.

Otelimizin bazı fasilitileri aşagıdadır.

  • Uydu yayını ve TV
  • Minibar
  • Aircondition
  • Telefon
  • Sac kurutma
  • Duş / Banyo
  • 24 saat sıcak ve soğuk su
  • Internet bağlantısı

 

Bolge Bilgileri

Northern Cyprus Manolya Hotel Seaside Pool

Lapta Kasabası KKTC 'nin doğası, bozulmamışlığı ve sıcak kanlı misafirper insanları ile en guzel turistik kasabasıdır. Kıbrısın sıcak ikliminin aksine Lapta konumu itibarı ile her zaman güzel bir meltem ile serin bir iklimi yaşatır. Bir çok oteli, restaruantı barındıran Laptada gün boyunca hoşunuza gidecek bir çok aktvite yapabilirisiniz.

Deniz sporları, balık avlamak, dalmak, pragliding, yat turları, dağda yurüyüş yapmak, kuş gozlemi, orkideler, resim yapmak, eşsiz manzaralarda fotoğraf çekmek veya sadece sesiz bir ortamda siesta yapmak Laptaya ve Manolya Otele müşteri çeken başlıca unsurlardır.

Reservasyon ve Daha Fazla bilgi

Manolya Hotel Restaurant

KKTC deki konaklamanız ve ihtiyacınız olacak ulaşım bilgileri ve diger her türlü konuda bizimle sürekli irtibata geçebilirsiniz.

İrtibat için telefon numaralarımız

0392 8218 498

veya

0392 8218 133 

Faks numaramız 0392 8218124 

veya Contact sayfamızı ziyaret ederek bize e-mail gonderebilirisiniz 

http://www.manolyahotel.com/contact.html


Reseliva Booking Engine